Засоби проти бліх, кліщів та глистів для собак

Больфо® нашийник

Больфо® нашийник

Ціна: 35 см - 226 грн., 66 см - 245 грн.

Нашийник для котів та собак для захисту від бліх та іксодових кліщів
Ключові вигоди Больфо® нашийник
Больфо - бренд, якому довіряють власники тварин уже понад 50 років Лінійка(нашийник + спрей) дозволяє досягнути більш високого ступеню захисту
Застосування
Профілактика та лікування собак та котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Ctenocephalides spp.) і кліщами (Ixodidae ricinus).
Дозування
На тварину застосовують один нашийник. Відкривають упакування, нашийник розгортають, видаляють тонкі пластикові перегородки на внутрішній стороні і фіксують на шиї тварини таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався невеликий проміжок (у два пальці). Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати росту тварини. Підігнаний належним чином нашийник у закріпленому стані повинен вільно рухатися. У перші кілька днів перевіряйте стан шкіри тварини в області шиї і чи нашийник правильно зафіксований (чи не за туго закріплений). Для великих собак – нашийник довжиною 66 см (вага 45г) і вмістом пропоксуру 4,442 г. Для котів та малих собак – нашийник довжиною 35 см (вага 12,5 г) і вмістом пропоксуру 1,23 г. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від бліх до 4 місяців, від кліщів до - 10 тижнів. Ефективність дії нашийника та тривалість захисту залежать від довжини та стану шерсті, інтенсивності інвазії. Тварин зі скуйовдженою та брудною шерстю перед застосуванням нашийника купають із шампунем. Рекомендують періодично обробляти підстилки та засоби догляду за тваринами інсектицидним аерозолем Больфо®. Больфо® нашийник застосовують тваринам з 3 місячного віку.

Протипоказання
Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, а також тваринам чутливим до складників препарату! Не застосовувати тваринам із захворюваннями шкіри та ушкодженнями шкірного покриву! Не застосовувати кошенятам на цуценятам до 3 місячного віку!

Кілтікс® для собак

Кілтікс® для собак

Ціна: 35 см - 334 грн., 48 см - 365 грн., 66 см - 397 грн.

Нашийник проти бліх та кліщів для собак
Ключові вигоди Кілтікс®
Містить дві діючі речовини, що підсилюють дію одна одної Захищає від бліх та кліщів - до 7 місяців Водостійкий
Застосування
Профілактика та лікування собак при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides canis/felis), кліщами (Ixodes ricinusі Rhipicephalus sanguineus).
Дозування
Для великих порід собак – нашийник довжиною 66 см (45 г),для середніх порід собак – 48 см (30,2 г), для дрібних порід собак – 35 см (12,5 г). Нашийник одягається навколо шиї собаки. Після відкриття упакування нашийник розгортають, видаляють тонкі пластикові перегородки на внутрішній стороні і вільно закріпляють навколо шиї собаки таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок у 2 пальці, потім закривають пряжкою. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати росту тварини. Підігнаний належним чином нашийник у закріпленому стані повинен вільно рухатися. У рідких випадках коли нашийник тільки що одягли, може відбуватися прикріплення кліщів, але кліщі відпадуть самі, зазвичай без смоктання крові. Постійне використання нашийника Кілтікс® для середніх та великих собак забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 7 місяців, для маленьких собак – 6 місяців. Тривалість і рівень захисту залежить від довжини, густоти та стану шерсті тварини, також від ступеню ураження ектопаразитами. При зниженні ефективності дії нашийника його необхідно замінити на новий.Перед купанням тварин нашийник необхідно знімати. Значне зволоження шерсті і шкіри тварини (дощ, купання, плавання) знижують ефективність нашийника.
Примітка
Зазвичай бліх у великій кількості можна знайти в місцях, де собака відпочиває, та в її оточуючому середовищі (килими). Всі ці речі повинні регулярно оброблятися інсектицидами. Ці міри допомагають знищити кількість бліх в середовищі собаки та продовжити захисну дію нашийника.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам, які мають ознаки ураження шкіри, хворим і ослабленим тваринам. Не використовувати продуктивним тваринам.

Форесто®

Форесто®

Ціна: 38 см - 613 грн., 70 см - 786 грн.

Інноваційний нашийник для довготривалого захисту cобак та котів від бліх, волосоїдів, іксодових кліщів
Ключові вигоди Форесто®
Тривалий захист від кліщів та бліх – 8 місяців Попереджає укус комах – діє до укусу Знижує ризик зараження захворюваннями Інноваційна матриця: діючі речовини виділяються із нашийника в мінімально необхідній кількості
Застосування
Для профілактики та лікування при ураженні блохами (Ctenocephalides felis, Сtenocephalides canis, Pulex irritans), волосоїдами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus), кліщами (Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Ixodes hexagonus, Rhipicephalus sanguineus, Rhipicephalus turanicus, Dermacentor reticulatus). Може використовуватись як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. Нашийник запобігає розвитку личинок бліх в оточуючому тварину середовищі. Нашийник володіє репелентними властивостями проти кліщів, що знижує ризик зараження тварин трансмісивними захворюваннями (CVBD®). Ефективність дії Форесто® триває впродовж 8-ми місяців.
Дозування
Один нашийник розрахований для використання одній тварині. Залежно від розміру тварин використовуються нашийники різної довжини:
для собак масою тіла до 8 кг та котів – нашийник довжиною 38 см (12,5 г);
для собак масою тіла більше 8 кг - нашийник довжиною 70 см (45 г).
Нашийник призначений лише для зовнішнього застосування. Безпосередньо перед використанням нашийник виймають із захисного упакування. Розгорнути нашийник та розірвати усі пластикові перемички. Одягнути нашийник навколо шиї тварини, не затягуючи надто туго, таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок у 2 пальці. Протягнути нашийник через петлі та відрізати залишок, вільний кінець повинен бути довжиною не менше 2 см. До кожного нашийника додаються світлові рефлектори, які відбивають світло і призначені для видимості тварини у темряві. Рефлектори кріпляться на нашийнику у кількості до 3-х штук після закріплення нашийника на шиї тварини. Рефлектор виймається з упакування, кріпиться на нашийнику так, щоб він не блокував механізм безпечного зняття нашийника з шиї тварини. Закріплення рефлектора на нашийнику супроводжується специфічним клацаючим звуком. Закріплені рефлектори не знімаються і не можуть бути повторно використані. Світлові рефлектори, які додаються до нашийника, призначені лише для використання з нашийником Форесто® і були перевірені лише у комбінації з цим нашийником. Нашийник Форесто® при постійному використанні забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 8 місяців. Нашийник повинен бути добре підігнаним на шиї тварини і не стримувати росту молодих тварин, що необхідно періодично перевіряти.

Протипоказання
Не застосовувати цуценятам віком до 7 тижнів, кошенятам віком до 10 тижнів. Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату.

Адвантікс®

Адвантікс®

Ціна: до 4 кг - 123 грн., 4-10 кг - 136 грн., 10-25 кг - 151 грн., більше 25 кг - 171 грн., 40-60 кг - 199 грн.

Краплі для зовнішнього застосування для попередження та лікування зараження собак ектопаразитами: блохами, іксодовими кліщами, комарами, москітами, мухами
Ключові вигоди Адвантікс®
Знищує і відлякує комах від собак Ефективний для запобігання зараженню трансмісивними захворюваннями (які передаються через укус) Завдяки репелентному ефекту, собака менше наражається на укуси комах Водостійкий: зберігає ефективність навіть після купання Дозволений для вагітних і лактуючих самок Можна застосовути цуценятам з 7-тижневого віку
Застосування
Профілактика та лікування собак при ураженні кліщами (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.), блохами (Ctenocephalides spp.), вошами (Trichodectes canis), волосоїдами. Відлякування москітів, комарів та мух у собак. Одноразова обробка захищає тварин від ураження блохами і кліщами протягом 4-х тижнів. Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.
Дозування
Відповідно до маси тіла тварин рекомендується застосовувати відповідні піпетки препарату:
Адвантікс® (для собак масою тіла до 4 кг) 0,4мл мінімум 10 мінімум 50
Адвантікс® (для собак від 4 кг до 10 кг) 1,0мл 10–25 50–125
Адвантікс® (для собак від 10 кг до 25 кг) 2,5мл 10–25 50–125
Адвантікс® (для собак від 25 кг і більше) 4,0мл 10–16 50–80
Для собак масою тіла більше 40 кг необхідно використовувати відповідну комбінацію піпеток. Одноразова обробка захищає тварин від ураження кліщами протягом 4-х тижнів. Повторна інвазія блохами із зовнішнього середовища можлива через 6 тижнів, тому рекомендується постійно обробляти місця перебування тварин. Одноразова обробка захищає тварин від москітів, комарів та мух протягом 4-х тижнів, що знижує ризик виникнення трансмісивних хвороб. Препарат залишається ефективний при намоканні шерсті тварини, однак залежно від присутності бліх у зовнішньому середовищі, допускається додаткова обробка. У таких випадках препарат можна застосовувати не частіше, ніж 1 раз на тиждень. Купати собак із застосуванням шампуню можна перед обробкою препаратом Адвантікс®, або через 2 тижні після обробки.
Спосіб застосування:
Вийміть піпетку з упаковки, у вертикальному положенні зніміть ковпачок, переверніть його та одягніть на піпетку, таким чином видаливши фольгу. При обробці тварини повинні бути у стоячому положенні. Собаки до 10 кг: Розділіть шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру. Препарат наноситься на непошкоджену шкіру. Розмістіть вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, і нанесіть весь вміст безпосередньо на шкіру. Собаки більше 10 кг: Препарат наносять у 3-4 точки вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні потрібно розгорнути шерсть таким чином, щоб було видно шкіру. Препарат наноситься на непошкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру та обережно стисніть піпетку і рівномірно нанесіть вміст піпетки вздовж хребта. При нанесенні препарату на шкіру уникайте попадання препарату в одне місце та не допускайте можливість злизування твариною нанесеного засобу.

Протипоказання
Не застосовувати цуценятам віком до 7-ми тижнів. Не застосовувати тваринам з відомою гіперчутливістю до складових препарат Не застосовувати котам.

Адвокат® для собак

Адвокат® для собак

Ціна: до 4 кг - 223 грн., 4-10 кг - 237 грн., 10-25 кг - 290 грн., більше 25 кг - 331 грн.

Краплі для зовнішнього застосування для лікування та попередження зараження собак ендо- та екто-паразитами
Ключові вигоди Адвокат® для собак
Одне застосування на місяць Комлексний захист від нематод: шлунково-кишкових, легеневих, підшкірних та серцевих Починає працювати без зволікань: максимальна концентрація в плазмі через 1-2 доби після застосування у котів і 4-9 діб у собак Дозволений івермектин - чутливим породам собак Безстресове застосування для тварин, а також зручність для господаря Водостійкий: 1-2 контакти з водою в період між обробками не знижують ефективності Високий ступінь безпеки: не викликає серйозних побічних наслідків навіть при 20-24 кратному передозуванні
Застосування
Профілактика та лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях. Для лікування і профілактики: бліх (Ctenocephalides felis); Для лікування: вошей та волосоїдів (Trichodectes canis); кліщами (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei var. canis, Demodex canis); філяріатозами (знищення мікродирофілярій Dirofilaria immitis личинки L3 та L4; знищення личинок L3 та L4 Dirofilaria repens); стронгілятозами (Angiostrongylus vasorum - личинки L4, незрілі; Сrenosoma vulpis); гастроінтестинальними нематодами (Toxocara canis - личинки L4, незрілі та зрілі; Ancylostoma caninum, та Uncinaria stenocephala; Toxascaris leonine- імаго; Trichuris vulpis). Для профілактики спіроцеркозу (Spirocerca lupi). Препарат може використовуватись як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.
Дозування
Лікування та попередження зараження сифоноптерозом Одноразова обробка препаратом попереджує зараження блохами протягом 4-х тижнів, але личинки в оточуючому середовищі можуть з’являтися до 6 тижнів і довше залежно від кліматичних умов. Тому доцільно поєднувати обробку тварин препаратом Адвокат® для собак з обробкою місць перебування тварин (навколишнє середовище) іншими інсектоакарицидами з метою переривання життєвого циклу бліх. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат рекомендується застосовувати щомісяця. Лікування отодектозу Одноразова обробка препаратом. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб. Не наносити безпосередньо у вушний прохід. Лікування корости (спричиненої Sarcoptes scabiei var. canis) Лікування проводять двічі (по 1 дозі, вказаній в таблиці) з інтервалом 4 тижні. Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis) Адвокат® для собак проти Demodex canis застосовують кожні 4 тижні (наносять на шкіру) протягом 2-4 місяців. У тяжких випадках препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 раз на тиждень. В усіх випадках лікування продовжують до тих пір, поки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зіскріби зі шкіри). У випадках коли, після лікування препаратом Адвокат® для собак протягом 2-х місяців у тварини не спостерігається покращення застосування препарату припиняють і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування. Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій. Попередження дирофіляріозу Обробку тварин препаратом Адвокат® для собак розпочинають за один місяць до нападу кровосисних комах і припиняють через 2 місяці після його закінчення. У тропічних регіонах тварин обробляють упродовж усього року. Коли собака обробляється іншим продуктом, який захищає від дирофілярій, Адвокат® для собак треба застосовувати через 1 місяць після прийняття останньої дози попереднього препарату. Лікування ангіостронгільозу Одноразова доза. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб. Регулярна щотижнева обробка протягом 4-х тижнів попередить ангіостронгільоз (Angiostrongylus vasorum). Лікування кренозомозу (Crenosoma vulpis) Одноразова обробка. Нематодози, стоматодози, анкілостомози, волосоголовці Препарат застосовують щомісяця для профілактики нематодами. Лікування мікрофілярій (D. immitis) Препарат застосовують два місяці поспіль. Лікування мікрофілярій (D. repens) Препарат застосовують чотири місяці поспіль. Попередження спіроцеркозу (Spirocerca lupi) Препарат застосовують щомісяця для профілактики спіроцеркозу.
Спосіб застосування:
Препарат застосовують лише зовнішньо. Для собак масою тіла до 25 кг: Собак обробляють у стоячому положенні. Розділити шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру, і наносять препарат на непошкоджену шкіру. Розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стискають піпетку декілька разів і витискають з неї увесь вміст піпетки безпосередньо на шкіру. Для собак масою тіла понад 25 кг: Собак обробляють в стоячому положенні. Вміст піпетки наносять у 3-4 точки вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні потрібно розгорнути шерстний покрив так, щоб було видно шкіру, препарат наноситься на непошкоджену шкіру. Розміщують кінчик піпетки на шкіру та обережно стискають піпетку так, щоб вміст піпетки рівномірно нанести вздовж хребта. При нанесенні препарату на шкіру уникати попадання препарату в одне місце та можливості злизування твариною нанесеного засобу.

Протипоказання
Не застосовувати цуценятам віком до 7-ми тижнів. Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату. Не використовуйте собакам з важкою гельмінтною інвазією (клас 4). Лікування хворих та ослаблених тварин, і масою тіла до 1 кг повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування.

Больфо® спрей

Больфо® спрей

Ціна: 195 грн.Спрей для котів та собак для захисту від бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів

Ключові вигоди Больфо® спрей
Особливо актуальна форма захисту в період високої активності кліщів Приємний лимонний запах
Застосування
Профілактика та лікування собак і котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Stenocephalides) і кліщами (Ixodidae).
Дозування
Препарат Больфо® спрей застосовують зовнішньо. Перед застосуванням флакон струшують і, натискаючи на розпилювач, впродовж декількох секунд, скеровують струмінь препарату з відстані 30-40 см на тулуб тварини проти росту шерсті до її легкого зволоження. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини і грудину, далі кінчиками пальців втирають препарат на шерсть навколо очей і носа, після чого обприскують шию, тулуб, кінцівки і хвіст. При обробці тварин препаратом уникають попадання препарату на очі та ніс. Препарат Больфо® спрей знищує бліх та кліщів миттєво після нанесення. Загиблих після обробки кліщів, які залишилися прикріпленими до шкіри тварин, видаляють механічно. Тварин, які утримуються разом, рекомендують обробляти одночасно проти бліх. Молодих тварин обробляють препаратом з 3 місячного віку. Місця перебування тварин, підстилки, килимки та інші засоби догляду за тваринами рекомендують періодично обробляти відповідними інсектицидами.

Протипоказання
Не застосовувати: хворим і виснаженим тваринам, цуценятам і кошенятам до 3-х місячного віку та тваринам чутливим до складників препарату.


Дронтал® Плюс зі смаком м’яса

Дронтал® Плюс зі смаком м’яса

Ціна: 1 таблетка - 32 грн.

Таблетки у формі кісточки для внутрішнього застосування для лікування та профілактики гельмінтозів у собак
Ключові вигоди Дронтал® Плюс зі смаком м’яса
Дронтал - антигельмінтик, визнаний у світі: Дронтал плюс зареєстрований у 97 країнах світу, Дронтал для котів - у 70 Дронтал має широкий спектр дії: активний проти нематод, цестод і лямблій Дронтал захищає від усіх видів гельмінтів шлунково-кишкового тракту, котрі найчастіше зустрічаються в Україні та Європі Захищає проти шлунково-кишкових паразитів, що небезпечні і для тварин, і для людей Має високий ступінь безпеки: Дронтал плюс дозволений цуценятам з 2-тижневого віку, Дронтал для котів - кошенятам вагою від 1 кг Передозування навіть у 5 разів не спричиняє побічних наслідків у котів, а для собак та цуценят виявилося безпечним навіть 10-кратне передозування
Дозування
Рекомендована доза становить: 1 таблетка на 10 кг маси тіла тварини (15 мг фебантелу, 14,4 мг пірантелу ембонату та 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тіла). Для профілактики та лікування цуценят і дорослих собак при ураженні круглими і стьожковими гельмінтами: Круглі: Toxocara canis, Toxascaris leonine (дорослі та личинки), Uncinaria Stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis (дорослі). Стьожкові: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipilididum caninum, Taenia spp.
Застосування:
перорально, таблетку можна приховати в кормі або безпосередньо дати собаці. Дотримання дієти не вимагається. Рекомендовано давати таблетку перед прийомом корму. Тривалість лікування: одноразово. При необхідності повторіть через 2 тижні. Дегельмінтацію рекомендується проводити 1 раз у квартал. При лямбліозі: рекомендована доза становить: 1 таблетка на 10 кг маси тіла тварини (15 мг фебантелу, 14,4 мг пірантелу ембонату та 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тіла) 3 дні поспіль.

Протипоказання
Не використовувати одночасно зі сполуками піперазину. Не перевищувати дозування вагітним самкам. Не застосовувати вагітним самкам в перші дві третини періоду вагітності.

Дронтал® плюс XL зі смаком м’яса

Дронтал® плюс XL зі смаком м’яса

Ціна: 1 таблетка - 73 грн.

Таблетки продовгуватої форми зі смаком м'яса для лікування та профілактики гельмінтозів у собак крупних порід
Ключові вигоди Дронтал® Плюс зі смаком м’яса
Дронтал® плюс XL захищає собак від усіх видів гельмінтів шлунково-кишкового тракту, котрі найчастіше зустрічаються в Україні та Європі Дронтал® ХL зручний у застосуванні крупним породам собак: 1 таблетка призначена на 35 кг маси тіла. Захищає проти шлунково-кишкових паразитів, що небезпечні і для тварин, і для людей Має високий ступінь безпеки: Дронтал® плюс ХL дозволений цуценятам з 3-тижневого віку.
Дозування
Рекомендована доза - 1 таблетка на 35 кг маси тіла тварини (15 мг фебантелу, 14,4 мг пірантелу ембонату та 5 мг празіквантелу на 1 кг маси тіла).
Застосування:
Профілактика та лікування собак (цуценят та дорослих собак) при ураженні круглими і стьожковими гельмінтами: Круглі гельмінти: Toxocara canis, T. leonine, Uncinaria Stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis. Стьожкові гельмінти: Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Dipilididum caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.
Застосування: перорально, таблетку задають з кормом або примусово на корінь язика. Застосування препарату не вимагає дотримання дієти. Тривалість лікування: одноразово. Дегельмінтизацію собак починають проводити з 3-х тижневого віку і далі проводять щоквартально.

Протипоказання
Препарат не застосовують самкам у перші два триместри вагітності.

Прококс®

Прококс®

Ціна: 180 грн.

Суспензія для внутрішнього застосування для лікування та профілактики собак при зараженні ендопаразитами
 • Перший і єдиний комбінований метод боротьби з нематодами та найпростішими (станом на 2013 рік, згідно з Довідником ветеринарних препаратів)
 • Зручна у застосуванні суспензія
 • Безпечний для цуценят - можна застосовувати з 2-тижневого віку
Склад

1 мл суспензії містить діючі речовини: емодепсид - 0,9 мг, толтразурил - 18 мг.

Застосування

Лікування та профілактика собак при ураженні змішаними інвазіями, спричинюваними гастроінтестинальними нематодами (зрілі та незрілі імаго, личинки L4 Toxocara canis, зрілі імаго Uncinaria stenocephala, зрілі імаго Ancylostoma caninum) та еймеріями (Isospora ohioensis complex, Isospora canis). Для припинення поділу еймерій та виділення ооцист у зовнішнє середовище. Обробка тварин препаратом уповільнює розповсюдження еймеріозу, однак не є ефективним засобом лікування за клінічного прояву захворювання.

Дозування

Рекомендована мінімальна доза препарату становить 0,5 мл суспензії /кг маси тіла, що еквівалентно 0,45 мг емодепсиду /кг маси тіла та 9 мг толтразурилу / кг маси тіла. Рекомендовані дози препарату наведені у таблиці: Маса тіла (кг) Доза (мл) 0.4 0.2 > 0.4–0.6* 0.3 > 0.6–0.8 0.4 > 0.8–1.0 0.5 > 1.0–1.2 0.6 > 1.2–1.4 0.7 > 1.4–1.6 0.8 > 1.6–1.8 0.9 > 1.8–2.0 1.0 > 2.0–2.2 1.1 > 2.2–2.4 1.2 > 2.4–2.6 1.3 > 2.6–2.8 1.4 > 2.8–3.0 1.5 > 3.0–3.2 1.6 > 3.2–3.4 1.7 > 3.4–3.6 1.8 > 3.6–3.8 1.9 > 3.8–4.0 2.0 > 4–5 2.5 > 5–6 3.0 > 6–7 3.5 > 7–8 4.0 > 8–9 4.5 > 9–10 5.0 >10 кг: застосовувати 0,5 мл суспензії/кг маси тіла *=від 0,4 до 0,6 кг. Однократне застосування. При інвазії нематодами повторити лікування через 14 діб. Перед застосуванням необхідно збовтати флакон з препаратом, відкрити ковпачок. Перевернути флакон з препаратом догори дном, набрати суспензію до необхідного рівня в одноразовий шприц. Повернути флакон з препаратом у вертикальне положення та витягнути шприц. Суспензію шприцом ввести тварині безпосередньо у ротову порожнину (per os). Для введення препарату тварині щоразу використовувати новий шприц (повторне використання шприца неможливе).


Протипоказання

 • Не використовувати цуценятам віком до 2 тижнів та собакам масою тіла до 0,4 кг. Не використовувати тваринам з підвищеною чутливістю до складників препарату.
 • Не застосовувати самкам під час вагітності та у перші два тижні лактації.

Профендер® для собак

Профендер® для собак

Ціна: 1 таблетка - 41 грн.

Таблетки у формі кісточки для внутрішнього застосування для знищення гельмінтів шлунково-кишкового тракту та їх личинок в організмі собаки
 • Повноцінна дегельмінтизація завдяки широкому спектру дії.
 • Безпечніший контакт із собакою: Профендер® ефективно бореться із гельмінтами, спільними для людей і тварин.
 • Підвищує рівень чистоти у домі, знижує виділення яєць гельмінтів.
Склад

1 таблетка містить діючі речовини: празіквантел - 9,4 %; емодепсид - 1,9 %.

Застосування

Лікування та профілактика собак при ураженні змішаними інвазіями, спричинюваними гастроінтестинальними нематодами (круглими гельмінтами) та цестодами (стьожковими гельмінтами) наступних видів: нематоди - зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara canis; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leonina; зрілі та незрілі форми Ancylostoma caninum; зрілі та незрілі форми Uncinaria stenocephala; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Trichuris vulpis; цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp.; зрілі та незрілі форми Echinococcus multilocularis; зрілі та незрілі форми Echinococcus granulosus.

Дозування

Мінімальна рекомендована доза емодепсиду - 1 мг/кг маси тіла та празіквантелу - 5 мг/кг маси тіла, що еквівалентно 1 таблетці на 10 кг маси тіла. Однократне застосування. Для перорального застосування собакам. Оскільки таблетки мають м’ясний запах, собаки зазвичай поїдають їх без додавання їжі. Застосовувати тільки після голодної дієти (якщо застосування препарату планується на ранок, собаку не годувати ввечері). Після застосування препарату собаку не годувати 4 години.


Протипоказання

 • Не застосовувати цуценятам віком до 12 тижнів або менше 1 кг маси тіла.
 • Не застосовувати при відомій гіперчутливості до діючих речовин препарату.


Класичний Фронтлайн Спот-он

Класичний Фронтлайн Спот-он

Ціна: 2-10 кг - 189 грн., 10-20 кг - 217 грн., 20-40 кг - 241 грн., 40-60 кг - 268 грн., для котів - 155 грн.

Для захисту собак та кішок від бліх і кліщів
Для захисту собак та кішок від бліх і кліщів
Класичний захист від бліх та кліщів у формі крапель на холку
Дозволено до застосування вагітним і годуючим собакам і кішкам Лікування отодектоза у собак та кішок простота застосування Захист протягом місяця
Фронтлайн спот-он рекомендується
Для собак вагою більше 2 кг і віком понад 2 місяців, для кішок вагою понад 1 кг і віком понад 2 місяців Для кішок, яким неприємна обробка спреєм або незручний нашийник від бліх Для захисту від бліх та кліщів
Фронтлайн Комбо Спот-он

Фронтлайн Комбо Спот-он

Ціна: 2-10 кг - 229 грн., 10-20 кг - 263 грн., 20-40 кг - 290 грн., 40-60 кг - 324 грн., для котів - 184 грн.

Висока ефективність проти бліх та кліщів: для захисту собак, кішок, тхорів та Вашого дому
Висока ефективність проти бліх та кліщів: для захисту собак, кішок, тхорів та Вашого дому

Швидкий ефект

 • Блохи гинуть протягом 24 годин
 • Кліщі гинуть протягом 48 годин

Тривала дія

Собаки

 • Захищає від бліх від 4 до 12 тижнів
 • Вбиває яйця і личинки від 4 до 12 тижнів
 • Знищує кліщів до 4 тижнів

Кішки і тхори

 • Захищає від бліх до 6 тижнів
 • Вбиває яйця і личинки до 6 тижнів
 • Знищує кліщів до 4 тижнів

Перевірена водостійкість

 • Ви можете мити і купати вихованця через 48 годин після обробки. Допускається миття шампунем *
 • * При митті шампунем частіше 2х разів на місяць рекомендується скоротити інтервал між обробкою (але не частіше 1 разу на 3 тижні). Не слід наносити на вологу шкіру вихованця.

Надійний захист Вашого будинку

 • Фронталйн Комбо перериває цикл розвитку бліх на стадії яйця і личинки, що запобігає розмноженню паразитів і зараження будинку
Фронтлайн Спрей

Фронтлайн Спрей

Ціна: 100 мл - 381 грн., 250 мл - 612 грн.

Для захисту собак і кішок, кошенят і цуценят від бліх та кліщів
Для захисту собак і кішок, кошенят і цуценят від бліх та кліщів
 • Препарат у формі спрею - можливість підбору індивідуальної дозування
 • Безпека - для цуценят і кошенят у віці з 2 дня життя
 • Дозволено до застосування вагітним і годуючим собакам і кішкам
 • Швидкий захист від бліх та іксодових кліщів - вихованець захищений як тільки шерсть після обробки висохне
Фронтлайн Спрей рекомендується
 • Для собак дрібних порід вагою менше 2 кг
 • Для цуценят і кошенят до 2 місяців
 • Для гладкошерстних порід
 • Для тварин з проявлялася раніше місцевої алергією на препарат у формі крапель (Фронтлайн Спот Он)
 • Як економічний засіб - всього 3-6 мл на кг маси
 • Як додатковий захист при прогулянках в парках, лісах та інш.

Жувальна таблетка для захисту собак від кліщів та бліх БРАВЕКТО

Жувальна таблетка для захисту собак від кліщів та бліх БРАВЕКТО

Ціна: 2 - 4,5 кг - 625 грн., 4,5 - 10 кг - 665 грн., 10 - 20 кг - 707 грн., 20 - 40 кг - 765 грн., 40 - 56 кг - 843 грн.

Жувальна таблетка для захисту собак від кліщів та бліх БРАВЕКТО

Жувальна таблетка для захисту собак від кліщів та бліх БРАВЕКТО

Показання до застосування

БРАВЕКТО застосовують для захисту собак від зараження кліщами і блохами, а також для лікування демодекозу.

Пігулка, яка захищає 12 тижнів

БРАВЕКТО починає працювати швидко.

 • Через 4 години після згодовування починає вбивати бліх
 • Через 8 годин призводить до загибелі 97,9% бліх
 • Через 12 годин загибель бліх у всіх точках дослідження близька до 100%
 • Швидке і ефективне рішення блошиного дерматиту

Застосування БРАВЕКТО призводить до загибелі кліщів до їх насичення кров'ю

БРАВЕКТО - найкраща рекомендація ветеринарного лікаря для зниження ризику передачі кліщами трансмісивних хвороб (бабезиоз, бореліоз, ерліхіоз)

 • загибель кліщів до початку харчування
 • Швидка загибель кліщів незалежно від місця прикріплення
 • 99% кліщів гинуть через 12 годин після поїдання
 • У 3 рази знижена ймовірність пропуску профілактики
 • відсутність резистентності у кліщів в усьому світі

Завдяки БРАВЕКТО ефективність контролю кліщів та бліх близька до 100% всього через 12 годин протягом 12 тижнів.


Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

Ціна: 171 грн. (1 шт.)

Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

 • Застосовують від:
 • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
 • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
 • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
 • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 2,6 < 5 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 2,6 < 5 кг


Ціна: 528 грн. (3 шт.)

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 2,6 < 5 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 2,6 < 5 кг

 • Застосовують від:
 • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
 • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
 • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
 • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 5,1 < 10 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 5,1 < 10 кг

Ціна: 201 грн. (1 шт.)

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 5,1 < 10 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 5,1 < 10 кг

 • Застосовують від:
 • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
 • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
 • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
 • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 10,1-20 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 10,1-20 кг

Ціна: 699 грн. (3 шт.)

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 10,1-20 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 10 < 20 кг

 • Застосовують від:
 • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
 • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
 • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
 • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 20,1-40 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 20,1-40 кг

Ціна: 834 грн. (3 шт.)

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 20,1-40 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята та дорослі 20 < 40 кг

 • Застосовують від:
 • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
 • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
 • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
 • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.


Телефонуйте
+38 (063) 711-75-75 Катерина
+38 (095) 200-20-25 Володимир
Ми є в Telegram, Viber та WhatsApp