Засоби проти бліх, кліщів та глистів для котів

Адвантейдж®

Адвантейдж®

Ціна: до 4 кг - 89 грн. більше 4 кг - 102 грн.

Краплі для зовнішнього застосування для котів та декоративних кролів для лікування та попередження зараження блохами.

Ключові вигоди Адвантейдж®
Швидко знищує бліх - 100% впродовж 12 годин Зупиняє укуси бліх вже через 3-5 хвилин після нанесення Працює контактно, а не системно - блоха гине від контакту з діючою речовиною, а не після того, як вкусить тварину Захищає котів від захворювань, які переносять блохи: дипілідіоз, бартонельоз, кальцивіроз, рикетсіози та ін. Зареєстрований для декоративних кролів Знищує личинки бліх в оточуючому тварину середовищі Дозволений вагітним та лактуючим кішкам Можна застосовувати кошенятам з 8-тижневого віку
Застосування
Профілактика та лікування котів і декоративних кролів при ураженні блохами Ctenocephalides felis. Препарат може бути застосований для лікування алергічного блошиного дерматиту. Одна обробка захищає тварину від повторної інвазії протягом 4-х тижнів.
Дозування
Для тварин масою тіла до 4 кг застосовують 1 піпетку Адвантейдж®40 (0,4 мл), більше 4 кг - Адвантейдж®80 (0,8 мл). Повторна інвазія блохами із зовнішнього середовища можлива через 6 тижнів і більше після обробки. Додатково рекомендується обробляти місця перебування тварин (підстилки, килимки) для знищення дорослих та личинкових стадій бліх. Препарат не втрачає ефективності при намоканні шерсті тварини, але у таких випадках можлива додаткова обробка – залежно від наявності бліх у навколишньому середовищі. У таких випадках не рекомендується обробляти тварину частіше, ніж 1 раз на тиждень. Спосіб застосування: Вийміть піпетку з упаковки, тримайте у вертикальному положенні. Зніміть ковпачок, переверніть його та одягніть на піпетку, таким чином видаливши фольгу. Розділіть шерсть на шиї тварини біля основи черепа так, щоб було видно шкіру. Розмістіть вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, щоб нанести весь вміст безпосередньо на шкіру. Використовувати тільки на непошкоджену шкіру. Не допускати щойно оброблених тварин вилизувати одне одного!

Протипоказання
Не застосовувати кошенятам віком до 8-ми тижнів. Не застосовувати декоративним кролям віком до 10-ти тижнів. Не застосовувати кролям, м'ясо яких призначається для вживання в їжу людям. Не застосовувати тваринам з відомою гіперчутливістю до складових препарату.

Адвокат® для котів

Адвокат® для котів

Ціна: до 4 кг - 223 грн., 4-8 кг - 229 грн.

Краплі для зовнішнього застосування для лікування та попередження зараження котів та тхорів ендо - та екто-паразитами.
Ключові вигоди Адвокат® для котів
Безстресове застосування для тварин, а також зручність для господаря Для лікування отодектозу (вушної корости) достатньо всього лише 1-2 обробок Комлексний захист від нематод: шлунково-кишкових, а також підшкірних та серцевих дирофілярій Високий ступінь безпеки: не викликає серйозних побічних наслідків навіть при 20-24 кратному передозуванні
Застосування
Профілактика та лікування котів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis); лікування отодектозу (Otodectes cynotis), нотоедрозу (Notoedres cati) та гастроінтестинальних нематодозів (личинки (L4), незрілі та зрілі Toxocara cati і Ancylostoma tubaeforme), попередження дирофіляріозу (мікродирофілярії (личинки) L3 та L4 Dirofilaria immitis). Препарат може використовуватись як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. Профілактика та лікування тхорів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis), а також для попередження дирофіляріозу (мікродирофілярії (личинки) L3 та L4 Dirofilaria immitis).
Дозування
Коти: Лікування та профілактика ураження блохами Одноразова обробка попереджає зараження блохами впродовж 4-х тижнів. Доцільно поєднувати обробку тварини препаратом Адвокат® для котів з обробкою місць перебування тварин з метою переривання життєвого циклу бліх. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат рекомендується застосовувати щомісяця Лікування отодектозу Одноразове застосування. Можлива повторна обробка через 30 діб. Не наносити препарат безпосередньо у вушний канал. Лікування нотоедрозу Одноразове застосування. Попередження дирофіляріозу Препарат застосовують за 1 місяць до очікуваної активності кровосисних комах, впродовж усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або протягом усього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той же день. Якщо тварині застосовували інший препарат, який захищає від дирофілярій, Адвокат® для котів можна застосовувати через 1 місяць після обробки попереднім препаратом. Лікування нематодозів та анкілостомозів Щомісячна обробка тварин препаратом знижує можливість зараження нематодами. Препарат також використовують при сезонних обробках проти бліх та гастроінтестинальних гельмінтозів. Тхори: Лікування та профілактика при ураженні блохами Застосування препарату попереджає зараження блохами впродовж 3-х тижнів. При високій активності бліх у зовнішньому середовищі рекомендується повторна обробка через 2 тижні. Попередження дирофіляріозу Препарат застосовують за місяць до очікуваної активності кровосисних комах, впродовж усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або впродовж усього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той же день.
Спосіб застосування:
Препарат застосовують лише зовнішньо. Взяти одну піпетку з упакування. Тримаючи піпетку у вертикальному положенні, відкрутити і зняти ковпачок. Далі перевернути ковпачок, одягнути його на піпетку і відкрити, видаливши фольгу. У ділянці шиї біля основи черепа розділити шерсть тварини, щоб видно було шкіру. Розмістити кінець піпетки на шкіру, міцно стиснути піпетку декілька разів, нанести весь вміст безпосередньо на шкіру. Наносити препарат на непошкоджену шкіру.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з гіперчутливістю до складників препарату. Для котів: не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, кошенятам віком до 9-ти тижнів; застосування препарату тваринам масою тіла до 1 кг повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування. Для тхорів: не застосовувати препарат Адвокат® для котів фасуванням для великих котів (0,8 мл), або препарат Адвокат® для собак. Лікування тварин масою тіла до 0,8 кг повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування.

Профендер® для котів

Профендер® для котів

Ціна: 0,5 до 2,5 кг - 88 грн., 2,5 кг до 5 кг - 111 грн., 5 кг до 8 кг - 128 грн.

Краплі для зовнішнього застосування для захисту котів від гельмінтів
Ключові вигоди Профендер® для котів
Захищає від дорослих форм гельмінтів, а також личинок Зручний та безстресовий спосіб застосування Дозволений вагітним та лактуючим кішкам Можна застосовувати кошенятам з 8-тижневого віку Перериває вертикальний шлях передачі гельмінтів: від самки до кошеняти
Застосування
Дегельмінтизація котів при змішаних паразитарних інвазіях: нематоди – зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara cati, а також зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leoninа; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Ancylostoma tubaeforme; цестоди – зрілі Dipylidium caninum, Taenia taeniaformisта зрілі стадії Echinococcus multilocularis.
Дозування
Препарат рекомендується лише для зовнішнього застосування.
0,35 мл Профендер® для котів від 0,5 до 2,5 кг
0,7 мл Профендер® для котів від 2,5 кг до 5 кг
1,12 мл Профендер® для котів від 5 кг до 8 кг
Для котів масою тіла більше 8 кг слід застосовувати комбінацію піпеток. Достатньо одноразової обробки. Рекомендовано проводити дегельмінтизацію кожні 3 місяці. Видалити піпетку з упаковки і тримати її в вертикальному положенні, повернути та зняти ковпачок. Перевернути ковпачок та другим кінцем вставити його у піпетку. Провернути ковпачок так, щоб зірвати печатку і зняти ковпачок з піпетки. Розгорнути шерстяний покрив тварини в області потилиці, розмістити вужчий кінець піпетки на шкіру та декілька разів здавити піпетку, таким чином витиснувши препарат на шкіру. При нанесенні препарату на шкіру уникати можливості злизування твариною нанесеного засобу.
Спосіб застосування:
Препарат застосовують лише зовнішньо. Для собак масою тіла до 25 кг: Собак обробляють у стоячому положенні. Розділити шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру, і наносять препарат на непошкоджену шкіру. Розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стискають піпетку декілька разів і витискають з неї увесь вміст піпетки безпосередньо на шкіру. Для собак масою тіла понад 25 кг: Собак обробляють в стоячому положенні. Вміст піпетки наносять у 3-4 точки вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні потрібно розгорнути шерстний покрив так, щоб було видно шкіру, препарат наноситься на непошкоджену шкіру. Розміщують кінчик піпетки на шкіру та обережно стискають піпетку так, щоб вміст піпетки рівномірно нанести вздовж хребта. При нанесенні препарату на шкіру уникати попадання препарату в одне місце та можливості злизування твариною нанесеного засобу.

Протипоказання
Не застосовувати препарат кошенятам віком до 8 тижнів і масою тіла до 0,5 кг.

Больфо® спрей

Больфо® спрей

Ціна: 195 грн.

Спрей для котів та собак для захисту від бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів
Ключові вигоди Больфо® спрей
Особливо актуальна форма захисту в період високої активності кліщів Приємний лимонний запах
Застосування
Профілактика та лікування собак і котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Stenocephalides) і кліщами (Ixodidae).
Дозування
Препарат Больфо® спрей застосовують зовнішньо. Перед застосуванням флакон струшують і, натискаючи на розпилювач, впродовж декількох секунд, скеровують струмінь препарату з відстані 30-40 см на тулуб тварини проти росту шерсті до її легкого зволоження. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини і грудину, далі кінчиками пальців втирають препарат на шерсть навколо очей і носа, після чого обприскують шию, тулуб, кінцівки і хвіст. При обробці тварин препаратом уникають попадання препарату на очі та ніс. Препарат Больфо® спрей знищує бліх та кліщів миттєво після нанесення. Загиблих після обробки кліщів, які залишилися прикріпленими до шкіри тварин, видаляють механічно. Тварин, які утримуються разом, рекомендують обробляти одночасно проти бліх. Молодих тварин обробляють препаратом з 3 місячного віку. Місця перебування тварин, підстилки, килимки та інші засоби догляду за тваринами рекомендують періодично обробляти відповідними інсектицидами.

Протипоказання
Не застосовувати: хворим і виснаженим тваринам, цуценятам і кошенятам до 3-х місячного віку та тваринам чутливим до складників препарату.

Дронтал® для котів

Дронтал® для котів

Ціна: 1 таблетка - 26 грн.

Таблетки для внутрішнього застосування для лікування та профілактики гельмінтозів у котів
Ключові вигоди Дронтал® для котів
Дронтал – антигельмінтик, визнаний у світі: Дронтал для котів зареєстрований у 70 країнах світу. Дронтал захищає проти всіх видів гельмінтів шлунково-кишкового тракту, котрі найчастіше зустрічаються в Україні та Європі. Захищає проти шлунково-кишкових паразитів, що небезпечні і для тварин, і для людей. Має високий ступінь безпеки: Дронтал для котів дозволений котенятам вагою від 1 кг. Передозування навіть у 5 разів не спричиняє побічних наслідків у котів.
Дозування
Застосовують препарат перорально одноразово, таблетки можуть задаватися безпосередньо в середину (per os) або у подрібненому виді з м′ясом чи ковбасою, без дотримання голодної дієти у дозі - 1 табл./4 кг маси тіла тварини (еквівалентно 5 мг празіквантелу та 57,5 мг пірантелу ембонату/кг маси тіла). Не застосовувати для кошенят масою тіла до 1 кг. Препарат можна застосовувати кошенятам з 3-х тижневого віку. Дегельмінтизацію тварин рекомендується проводити 1 раз у квартал. Кошенят проти круглих гельмінтів (аскарид) рекомендується дегельмінтизувати двічі з інтервалом 14 діб до 2-3 тижнів після відлучення.
Застосування:
Дегельмінтизація котів при ураженні нематодами і цестодами: Toxocara cati (syn. mystax), Ancylostoma sp., Dipylidium caninum, Hydatigera (Taenia) taeniaeformis, Mesocestoides spp., E. multilocularis., Joyeuxiella pasqualei.

Протипоказання
Не застосовувати для кошенят масою тіла до 1 кг. Не застосовувати препарат тваринам у період вагітності та лактації.

Больфо® нашийник

Больфо® нашийник

Ціна: 35 см - 226 грн., 66 см - 245 грн.

Нашийник для котів та собак для захисту від бліх та іксодових кліщів
Ключові вигоди Больфо® нашийник
Больфо - бренд, якому довіряють власники тварин уже понад 50 років Лінійка(нашийник + спрей) дозволяє досягнути більш високого ступеню захисту
Застосування
Профілактика та лікування собак та котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Ctenocephalides spp.) і кліщами (Ixodidae ricinus).
Дозування
На тварину застосовують один нашийник. Відкривають упакування, нашийник розгортають, видаляють тонкі пластикові перегородки на внутрішній стороні і фіксують на шиї тварини таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався невеликий проміжок (у два пальці). Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати росту тварини. Підігнаний належним чином нашийник у закріпленому стані повинен вільно рухатися. У перші кілька днів перевіряйте стан шкіри тварини в області шиї і чи нашийник правильно зафіксований (чи не за туго закріплений). Для великих собак – нашийник довжиною 66 см (вага 45г) і вмістом пропоксуру 4,442 г. Для котів та малих собак – нашийник довжиною 35 см (вага 12,5 г) і вмістом пропоксуру 1,23 г. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від бліх до 4 місяців, від кліщів до - 10 тижнів. Ефективність дії нашийника та тривалість захисту залежать від довжини та стану шерсті, інтенсивності інвазії. Тварин зі скуйовдженою та брудною шерстю перед застосуванням нашийника купають із шампунем. Рекомендують періодично обробляти підстилки та засоби догляду за тваринами інсектицидним аерозолем Больфо®. Больфо® нашийник застосовують тваринам з 3 місячного віку.

Протипоказання
Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, а також тваринам чутливим до складників препарату! Не застосовувати тваринам із захворюваннями шкіри та ушкодженнями шкірного покриву! Не застосовувати кошенятам на цуценятам до 3 місячного віку!

Форесто®

Форесто®

Ціна: 38 см - 613 грн., 70 см - 786 грн.

Інноваційний нашийник для довготривалого захисту cобак та котів від бліх, волосоїдів, іксодових кліщів
Ключові вигоди Форесто®
Тривалий захист від кліщів та бліх – 8 місяців Попереджає укус комах – діє до укусу Знижує ризик зараження захворюваннями Інноваційна матриця: діючі речовини виділяються із нашийника в мінімально необхідній кількості
Застосування
Для профілактики та лікування при ураженні блохами (Ctenocephalides felis, Сtenocephalides canis, Pulex irritans), волосоїдами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus), кліщами (Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Ixodes hexagonus, Rhipicephalus sanguineus, Rhipicephalus turanicus, Dermacentor reticulatus). Може використовуватись як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. Нашийник запобігає розвитку личинок бліх в оточуючому тварину середовищі. Нашийник володіє репелентними властивостями проти кліщів, що знижує ризик зараження тварин трансмісивними захворюваннями (CVBD®). Ефективність дії Форесто® триває впродовж 8-ми місяців.
Дозування
Один нашийник розрахований для використання одній тварині. Залежно від розміру тварин використовуються нашийники різної довжини:
для собак масою тіла до 8 кг та котів – нашийник довжиною 38 см (12,5 г);
для собак масою тіла більше 8 кг - нашийник довжиною 70 см (45 г).
Нашийник призначений лише для зовнішнього застосування. Безпосередньо перед використанням нашийник виймають із захисного упакування. Розгорнути нашийник та розірвати усі пластикові перемички. Одягнути нашийник навколо шиї тварини, не затягуючи надто туго, таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок у 2 пальці. Протягнути нашийник через петлі та відрізати залишок, вільний кінець повинен бути довжиною не менше 2 см. До кожного нашийника додаються світлові рефлектори, які відбивають світло і призначені для видимості тварини у темряві. Рефлектори кріпляться на нашийнику у кількості до 3-х штук після закріплення нашийника на шиї тварини. Рефлектор виймається з упакування, кріпиться на нашийнику так, щоб він не блокував механізм безпечного зняття нашийника з шиї тварини. Закріплення рефлектора на нашийнику супроводжується специфічним клацаючим звуком. Закріплені рефлектори не знімаються і не можуть бути повторно використані. Світлові рефлектори, які додаються до нашийника, призначені лише для використання з нашийником Форесто® і були перевірені лише у комбінації з цим нашийником. Нашийник Форесто® при постійному використанні забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 8 місяців. Нашийник повинен бути добре підігнаним на шиї тварини і не стримувати росту молодих тварин, що необхідно періодично перевіряти.

Протипоказання
Не застосовувати цуценятам віком до 7 тижнів, кошенятам віком до 10 тижнів.
Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату.


Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

Ціна: 171 грн.

Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

Стронгхолд (Stronghold) цуценята кошенята та дорослі < 2,5 кг

  • Застосовують від:
  • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
  • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
  • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
  • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.

Стронгхолд (Stronghold) кошенята та дорослі < 7,5 кг

Стронгхолд (Stronghold) кошенята та дорослі < 7,5 кг


Ціна: 204 грн.

Стронгхолд (Stronghold) кошенята та дорослі < 7,5 кг

Стронгхолд (Stronghold) кошенята та дорослі < 7,5 кг

  • Застосовують від:
  • бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту
  • вушних кліщів (Otodex Cynotis)
  • коростяних кліщів (Sarcoptes scabies)
  • аскарид, токсокар, анкілостом.

Засіб також є ідеальним для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Селамектин забезпечує найбезпечніший спосіб знищення паразитів за рахунок взаємодії з рецепторами хлорних каналів, що спричиняє припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м’язових синапсах у паразитів, в результаті чого відбувається їх параліч і загибель.

Застосовувати тільки зовнішньо на суху ділянку поверхні шкіри у рекомендованій разовій дозі мінімум 6 мг/кг.

Селамектин зберігає дію протягом 30 діб.


Телефонуйте
+38 (063) 711-75-75 Катерина
+38 (095) 200-20-25 Володимир
Ми є в Telegram, Viber та WhatsApp